مجتمع سلامت تهران

مجتمع سلامت تهران

راه های ارتباطی

  • وبسایت : www.mst-arman.ir

  • آدرس : خیابان ولی عصر پایین تر از بیمارستان دی روبروی کوچه بخشندگان پلاک 2476

  • شماره تماس : 02188946682

  • تلگرام : mojtama_salamat_tehran@

    اینستاگرام : mst_tehran@

این مرکز یکی از بزرگترین مراکز برگزارکننده ی دوره های آموزشی محسوب میشه. این مجموعه فعالیت خودش رو از سال 1392 با هدف ارتقاء دانش و مهارت در حوزه ی سلامت و همچنین فراهم کردن ساز و کارهای آموزشی برای مهارت آموزی و کارآفرینی علاقه مندان شروع کرده. برگزاری دوره های آموزش با همکاری وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران دارای نقش مهمی در ارتقاء سلامت و ایجاد مهارت های اشتغال زایی در حوزه درمان می باشد. علاوه بر دوره های آزمایشگاهی دوره هایی برای رشته های داروسازی دندان پزشکی مهندسی پزشکی و ... هم برگزار میکنند.

دوست عزیز اگر تجربه استفاده از هر نوع خدمات آموزشی پژوهشی از مراکز مرتبط (مانند : شرکت در دوره های آموزشی ، کارگاه ها و یا کارآموزی و … ) را دارید، با امتیاز دهی از طریق فرم زیر به دوستان و هم رشته های خود کمک کنید تا با اطمینان بیشتری انتخاب آگاهانه خود را داشته باشند.

سیستم امتیاز دهی کاملا بی نام و نشان بوده و تنها آی پی (IP) شما هنگام رای دادن (بدون امکان نمایش در سیستم) ثبت می شود و رای هایی با آی پی تکراری به یک مرکز یکسان از سیستم حذف می شود. از این رو اگر به یک مرکز بیش از یک بار رای دهید تنها آخرین رای ثبت شده شما منظور خواهد شد. نتایج امتیاز دهی پس از رسیدن تعداد رای های هر مرکز به تعداد حداقل 50 رای در صفحه هر مرکز نمایش داده می شود. چنانچه قصد دارید از نتایج نظر سنجی آگاه شود از طریق این لینک در خبرنامه یاسی بیو عضو شوید.

میزان رضایت کلی از خدمات *