بیولوژیسم

راه های ارتباطی

  • یوتیوب : https://www.youtube.com/channel/UCumq7E6EqzkhSW75GSQ60mA

  • تلفن : 09174050567

  • ایمیل : [email protected]

  • تلگرام و اینستاگرام : biologiism@

تیم بیولوژیسم فعالیت خودش رو از سال 1398 شروع کرده و طی این مدت کوتاه تونستند تیم خودشون رو کلی گسترده تر کنند. این تیم هم اکنون متشکل از دانشجویان مقاطع مختلف هست که با همکاری باهم سعی دارند دوره ها و مطالبی را انتخاب کنند تا برای مخاطبین بیشترین کاربرد رو داشته باشه. بیولوژیسم دوره هایی رو طی همکاری با دانشگاه شیراز برگزار کرد که به نظر من اگر پی گرفتن مدرک های معتبر و خوب هستید مدرک هایی که توسط خود دانشگاه های ایران به دانشجوها و شرکت کننده ها داده میشه از نظر اعتبار بهترین نوع مدرکه. با گسترده شدن تیم بیولوژیسم دانشگاه شیراز تصمیم گرفت طی همکاری با کمپانی فرانسوی CellMedex  هشت دوره آموزشی برگزار کردند که از بین این دوره های برگزار شده میتوان به دوره های آشنایی با بیوانفورماتیک دوره جامع مقاله نویسی دوره ی بیولوژی سرطان دوره ی جامع مهندسی ژنتیک و ... اشاره کرد.

دوست عزیز اگر تجربه استفاده از هر نوع خدمات آموزشی پژوهشی از مراکز مرتبط (مانند : شرکت در دوره های آموزشی ، کارگاه ها و یا کارآموزی و … ) را دارید، با امتیاز دهی از طریق فرم زیر به دوستان و هم رشته های خود کمک کنید تا با اطمینان بیشتری انتخاب آگاهانه خود را داشته باشند.

سیستم امتیاز دهی کاملا بی نام و نشان بوده و تنها آی پی (IP) شما هنگام رای دادن (بدون امکان نمایش در سیستم) ثبت می شود و رای هایی با آی پی تکراری به یک مرکز یکسان از سیستم حذف می شود. از این رو اگر به یک مرکز بیش از یک بار رای دهید تنها آخرین رای ثبت شده شما منظور خواهد شد. نتایج امتیاز دهی پس از رسیدن تعداد رای های هر مرکز به تعداد حداقل 50 رای در صفحه هر مرکز نمایش داده می شود. چنانچه قصد دارید از نتایج نظر سنجی آگاه شود از طریق این لینک در خبرنامه یاسی بیو عضو شوید.

میزان رضایت کلی از خدمات *